Tm Toys Rubik Kostka 2X2

22.90

SKU: 9d7ca3250277 Kategoria:

Opis

TM TOYS KOSTKA RUBIKA 2×2

Nowa wersja kostki 2x2x2 jest większa od poprzedniej (ścianka kostki ma wymiary 46×46 mm) i dzięki temu bardziej poręczna. Przede wszystkim jednak należy podkreślić, że producent zrezygnował z naklejek. Tak, tak… z ulepszoną kostką nie będzie możliwości oszukiwania. Nawet jeśli frustracja sięga zenitu i wydaje się, że jedyną drogą jest przeklejenie kolorów, trzeba opanować swoje zdenerwowanie i dalej ćwiczyć, gdyż kolorowe ścianki również są wykonane z plastiku. Tego jeszcze nie było! Dzięki temu kostka zawsze będzie wyglądała jak nowa.

Ponadto za sprawą profesjonalnie przygotowanego mechanizmu, ścianki można przesuwać z wyjątkową łatwością. Kostka chodzi bardzo płynnie i nie zacina się. Nowa wersja kostki jest bardzo poręczna, dzieci bez problemu utrzymają ją w dłoniach. Odznacza się także trwałością i może służyć kilku pokoleniom. Nie będzie to już tylko łamigłówka logiczna, która kształtuje rozwój umysłowy. Zyska również wartość sentymentalną.

Kostka Rubika 2x2x2 jest szczególnie lubiana przez dzieci i początkujących adeptów speedcubingu. Cztery elementy, a nie dziewięć na każdej ze ścianek, powodują, że ułożenie jej jest prostsze i pozwala w łatwiejszy sposób poznać działanie algorytmów. W nowej formule grono jej sympatyków z pewnością jeszcze się powiększy.

Popularna Kostka Rubika w prostszej wersji 2×2.

Producent: Tm_Toys
Tytuł: Tm Toys Rubik Kostka 2X2

Dodaj komentarz

Wróć do góry