Tm Toys Kostka 2×2 RUB2001

22.00

SKU: 9162a6fa4a00 Kategoria:

Opis

Młodsza siostra oryginalnej kostki Rubika teraz z nowym mechanizmem!
Większy rozmiar! Większa radość z zabawy!
Nowa wersja kostki 2x2x2 jest większa od poprzedniej (ścianka kostki ma wymiary 46×46 mm) i dzięki temu bardziej poręczna. Przede wszystkim jednak należy podkreślić, że producent zrezygnował z naklejek. Tak, tak… z ulepszoną kostką nie będzie możliwości oszukiwania. Nawet jeśli frustracja sięga zenitu i wydaje się, że jedyną drogą jest przeklejenie kolorów, trzeba opanować swoje zdenerwowanie i dalej ćwiczyć, gdyż kolorowe ścianki również są wykonane z plastiku. Tego jeszcze nie było! Dzięki temu kostka zawsze będzie wyglądała jak nowa.

Ponadto za sprawą profesjonalnie przygotowanego mechanizmu, ścianki można przesuwać z wyjątkową łatwością. Kostka chodzi bardzo płynnie i nie zacina się.

Nowa wersja kostki jest bardzo poręczna, dzieci bez problemu utrzymają ją w dłoniach. Odznacza się także trwałością i może służyć kilku pokoleniom. Nie będzie to już tylko łamigłówka logiczna, która kształtuje rozwój umysłowy. Zyska również wartość sentymentalną.

Kostka Rubika 2x2x2 jest szczególnie lubiana przez dzieci i początkujących adeptów speedcubingu. Cztery elementy, a nie dziewięć na każdej ze ścianek, powodują, że ułożenie jej jest prostsze i pozwala w łatwiejszy sposób poznać działanie algorytmów. W nowej formule grono jej sympatyków z pewnością jeszcze się powiększy.

Pamiętaj tylko oryginał da pełen komfort, zabawę i niezawodność działania.

Tanie podróbki nigdy nie będą tak gładko obracały się,
jak nasza oryginalna wersja kostki Rubika.

Całkowita przyjemność z zabawy!

Liczba graczy: 1
Wiek graczy: od 7 lat
Czas gry: 10 min.
Edycja: polska
Instrukcja: polska
PUDEŁKO ZAWIERA:

kostka Rubika 2x2x2

Producent: TM_Toys
Tytuł: Tm Toys Kostka 2×2 RUB2001

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tm Toys Kostka 2×2 RUB2001”