Puzzle 300el Moment: Koliber i motyle – RAVENSBURGER

SKU: 06c5f6a72d5b Kategorie: ,

Opis

Puzzle serii Moment – Koliber i motyle Układanie puzzli to świetne zajęcie na wolne popołudnie! Puzzle MOMENT 300 elementów Ravensburger ułożysz dużo szybciej niż inne formaty puzzli, dzięki czemu unikniesz frustracji związanej z niedokończonymi układankami! Puzzle zawierają unikalne i łagodne w kolorach wzory, które przyjemnie się układa i pięknie prezentują się jako złożony w całości obrazek. To świetny trening umysłu dla poszukujących sposobu na wyciszenie, ale też chcących trenować swój mózg oraz pamięć! Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Zawartość i cechy zestawu: • Ilość elementów: 300 elementów, • Wyraźne motywy na puzzlach dzięki zastosowaniu struktury naturalnego lnu.

Cena, opinie, recenzja, najlepsza cena

Jeżeli zakupiłeś ten produkt – Puzzle 300el Moment: Koliber i motyle, koniecznie daj znać w komentarzu, co o nim sądzisz…
Nazwa: Puzzle 300el Moment: Koliber i motyle Producent: RAVENSBURGER Kod Producenta: PU-9458 EAN: 4005556129690 Kategoria: PUZZLE / PUZZLE 101 – 500 EL.

Dodaj komentarz

Wróć do góry