Puzzle 99el Moment Papuga – Ravensburger – RAVENSBURGER

SKU: 93a9326e5423 Kategorie: ,

Opis

Puzzle Moment 99 elementów Papuga Układanie puzzli to świetne zajęcie na wolne popołudnie, a w zasadzie, tylko jego fragment! Puzzle MOMENT 99 elementów Ravensburger ułożysz dużo szybciej niż inne formaty puzzli. Wystarczy 20-30 minut, aby ułożyć 99 elementową układankę! Puzzle zawierają unikalne i łagodne w kolorach wzory, które przyjemnie się układa i pięknie prezentują się jako złożony w całości obrazek. To świetny trening umysłu dla poszukujących sposobu na wyciszenie, ale też chcących trenować swój mózg oraz pamięć! Zawartość i cechy zestawu: Układanka z motywem papugi; Ilość elementów: 99 elementów. Wyraźne motywy na puzzlach dzięki zastosowaniu struktury naturalnego lnu Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Wymiary opakowania: 8,1 x 8,1 x 8,1 cm.

Cena, opinie, recenzja, najlepsza cena

Jeżeli zakupiłeś ten produkt – Puzzle 99el Moment Papuga – Ravensburger, koniecznie daj znać w komentarzu, co o nim sądzisz…
Nazwa: Puzzle 99el Moment Papuga – Ravensburger Producent: RAVENSBURGER Kod Producenta: PU-9506 EAN: 4005556165391 Kategoria: PUZZLE / PUZZLE DO 100 EL.

Dodaj komentarz

Wróć do góry