Puzzle 15el Straż pożarna – Ravensburger – RAVENSBURGER

SKU: e02d5c7acacf Kategorie: ,

Opis

Puzzle w ramce Straż pożarna 15 elementów Puzzle w ramce to układanki stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach. Kilkuelementowe obrazki przedstawiają ciekawe i bliskie maluchom motywy, zapoznając je z otaczającym światem. Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To wspaniała aktywność dla dużych i małych, jak również świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu.  Zawartość i cechy zestawu: Ilość elementów: ramka oraz 15 elementów przedstawiającą straż pożarną; dla maluszków od 3 rok. Wymiary opakowania: 29,7 x 19 x 0,5 cm.

Cena, opinie, recenzja, najlepsza cena

Jeżeli zakupiłeś ten produkt – Puzzle 15el Straż pożarna – Ravensburger, koniecznie daj znać w komentarzu, co o nim sądzisz…
Nazwa: Puzzle 15el Straż pożarna – Ravensburger Producent: RAVENSBURGER Kod Producenta: PU-0137 EAN: 4005556063215 Kategoria: PUZZLE / PUZZLE DO 100 EL.

Dodaj komentarz

Wróć do góry