Puzzle 15el ramkowe Miłośnicy słodkich zwierząt – RAVENSBURGER

SKU: 8ab75792e0ca Kategorie: ,

Opis

Puzzle w ramce Miłośnicy słodkich zwierząt 15 elementów Puzzle w ramce to układanki stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach. Kilkuelementowe obrazki przedstawiają ciekawe i bliskie maluchom motywy, zapoznając je z otaczającym światem. Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To wspaniała aktywność dla dużych i małych, jak również świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu. Zawartość i cechy zestawu: • Ilość elementów: ramka oraz 15 elementów przedstawiające małe zwierzątka; • dla maluszków od 3 roku. Wymiary: długość: 29,7, szerokość: 19, wysokość: 0,5 (cm).

Cena, opinie, recenzja, najlepsza cena

Jeżeli zakupiłeś ten produkt – Puzzle 15el ramkowe Miłośnicy słodkich zwierząt, koniecznie daj znać w komentarzu, co o nim sądzisz…
Nazwa: Puzzle 15el ramkowe Miłośnicy słodkich zwierząt Producent: RAVENSBURGER Kod Producenta: PU-9418 EAN: 4005556060665 Kategoria: PUZZLE / PUZZLE DO 100 EL.

Dodaj komentarz

Wróć do góry