Puzzle 15el ramkowe Wycieczka do Zoo – RAVENSBURGER

SKU: 48037742c5bc Kategorie: ,

Opis

Puzzle w ramce Wycieczka do Zoo 15 elementów Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To wspaniała aktywność dla dużych i małych, jak również świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu.  Zawartość i cechy zestawu: Ilość elementów: ramka oraz 15 elementów przedstawiające zwierzęta w zoo; dla maluszków od 3 roku. Wymiary: długość: 29,7, szerokość: 19, wysokość: 0,5 (cm).

Cena, opinie, recenzja, najlepsza cena

Jeżeli zakupiłeś ten produkt – Puzzle 15el ramkowe Wycieczka do Zoo, koniecznie daj znać w komentarzu, co o nim sądzisz…
Nazwa: Puzzle 15el ramkowe Wycieczka do Zoo Producent: RAVENSBURGER Kod Producenta: PU-9419 EAN: 4005556061167 Kategoria: PUZZLE / PUZZLE DO 100 EL.

Dodaj komentarz

Wróć do góry