Puzzle 12el ramkowe Co tu pasuje – Plac budowy – RAVENSBURGER

SKU: 853ac62e1df0 Kategorie: ,

Opis

Puzzle dla malucha Co tu pasuje – Plac budowy Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Puzzle w ramce to układanki stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach. Kilkuelementowe obrazki przedstawiają ciekawe i bliskie maluchom motywy, zapoznając je z otaczającym światem.  Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To wspaniała aktywność dla dużych i małych, jak również świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu. Zawartość i cechy zestawu: Ilość elementów: ramka oraz 12 elementów przedstawiające prace na budowie; idealnie dopasowane puzzle; wyprodukowane z materiałów ekologicznych • tekturowe, barwne opakowanie. Wiek: od 3 lat. Wymiary: 37,3 x 29,3 x 0,5 cm.

Cena, opinie, recenzja, najlepsza cena

Jeżeli zakupiłeś ten produkt – Puzzle 12el ramkowe Co tu pasuje – Plac budowy, koniecznie daj znać w komentarzu, co o nim sądzisz…
Nazwa: Puzzle 12el ramkowe Co tu pasuje – Plac budowy Producent: RAVENSBURGER Kod Producenta: PU-9417 EAN: 4005556060580 Kategoria: PUZZLE / PUZZLE DO 100 EL.

Dodaj komentarz

Wróć do góry