Brelok Kostka Rubika 3x3x3

18.30

SKU: 40a1f14348b9 Kategoria:

Opis

Brelok Mini Kostka Rubika 3x3x3 to ciągle ta sama i nieprawdopodobnie uzależniająca układanka, którą wielu pamięta ze swojej „większej” wersji. Standardowa kostka 3x3x3 została tutaj pomniejszona do wymiarów 29x29x29 mm i połączona z wygodnym brelokiem na klucze, aby gdy tylko przyjdzie nam czas i ochota, można było przeżywać rozkosze łamania głowy. Fenomenem jest ciągle rosnąca, niewiarygodna liczba fanów na całym świecie, która już od roku 1980 jest wierna węgierskiej układance.

Brelok Kostka Rubika to miliardy kombinacji i możliwych ruchów, a tylko jedno rozwiązanie, które zapewni godziny fantastycznej zabawy, a jednocześnie stanowi praktyczny sposób na przenoszenie kluczy.

Brelok to oryginalna, 6-ścienna Kostka Rubika 3x3x3 z każdą ścianką w innym kolorze, gotowa do zabawy od razu po wyjęciu z pudełka. Zadanie polega na pomieszaniu i ułożeniu z powrotem do punktu wyjścia wszystkich ścianek, używając do tego różnych kombinacji, wszystko po to, aby wszystkie ścianki znowu były każda w jednym kolorze.

Pudełko zawiera:
Brelok – mini-kostka do gry w wersji 3x3x3

Obejrzyj filmy, w których kostkę Rubika układają mistrzowie >>

Więcej o kostce Rubika i jak ją ułożyć, dowiesz się na stronie www.kostkarubika.net

Producent: Tm_Toys
Tytuł: Brelok Kostka Rubika 3x3x3

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Brelok Kostka Rubika 3x3x3”