Rubik Kostka 3x3x3 Original

36.43

SKU: c527a4ced49b Kategoria:

Opis

Polecamy Państwu Nową, Oryginalną

KOSTKĘ RUBIKA 3×3

W najnowszej odsłonie – WAVE II

Numer: 3025Producent: TM TOYSIlość Graczy: 1Kategoria wiekowa: od 8 latW zestawie: Kostka i podstawkaWymiary kostki: 56 x 56 mmMateriał: plastikZabawka z Reklamy TV
Poszczególne kwadraciki kostki wykonane z plastiku – bez naklejek!

Zmieść się w boskiej liczbie 20 ruchów potrzebnych do jej ułożenia i zostań mistrzem Kostki Rubika!

KOSTKA RUBIKA

Kostka Rubika to popularna zabawka logiczna stworzona przez Erno Rubika w 1974 roku.Zabawa kostką polega na takim ułożeniu kwadratów, aby na każdej ścianie wszystkie posiadały jeden kolor.W latach osiemdziesiątych biła na głowę popularnością wszystkie inne gry razem wzięte.Niemal każdy ją posiadał, a układanie jej w zaledwie kilka minut było często sprawą… honoru.Nowa wersja kostki 5x5x5 to prawdziwa rewolucja!Kostka wykonana jest całkowicie z plastiku, producent zrezygnował z naklejek.
Tak, tak… z ulepszoną kostką nie będzie możliwości oszukiwania.

Nawet jeśli frustracja sięga zenitu i wydaje się, że jedyną drogą jest przeklejenie kolorów, trzeba opanować swoje zdenerwowanie i dalej ćwiczyć, gdyż kolorowe ścianki również są wykonane z plastiku.

Tego jeszcze nie było!

Dzięki temu kostka zawsze będzie wyglądała jak nowa.

Ponadto za sprawą nowego, profesjonalnie przygotowanego mechanizmu, ścianki można przesuwać z wyjątkową łatwością.

Kostka chodzi bardzo płynnie, szybko i nie zacina się. Nowa wersja kostki jest bardzo poręczna.

Odznacza się także trwałością, ponieważ plastikowe płytki nie zużywają się i dlatego może służyć kilku pokoleniom.

Tm Toys – założona w 1997 roku firma zajmująca się dystrybucją zabawek w Polsce, z główna siedzibą w Szczecinie. Głowny asortyment stanowią zabawki wysokiej jakości, głownie licencyjne. Tm Toys dostarcza je do niemal wszystkich sieci hipermarketów, sklepów Smyk i mniejszych zabawkarskich w kraju. Dystrybutor dba, by oferowane przez niego produkty posiadały wszelkie możliwe atesty, odpowiadały rygorystycznym normom i były dostosowane do odpowiedniej grupy wiekowej użytkowników. Zabawki przyjazne dzieciom to motto przewodnie Tm Toys.

Producent: Rubik
Tytuł: Rubik Kostka 3x3x3 Original

Dodaj komentarz

Wróć do góry