Puzzle 3x6el Zwierzaki – Ravensburger – RAVENSBURGER

SKU: 941fb62fbe5c Kategorie: ,

Opis

Puzzle dla malucha 3w1 – Zwierzaki  Puzzle z serii „Moje pierwsze puzzle” to układanki stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach. Kilkuelementowe obrazki przedstawiają ciekawe i bliskie maluchom motywy, zapoznając je z otaczającym światem.Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To wspaniała aktywność dla dużych i małych, jak również świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu. Zawartość i cechy zestawu: 3 obrazki umieszczone w kolorowej ramce przedstawiające konia, świnkę i krowę; ilość elementów: 3 x 6; idealnie dopasowane puzzle; wyraźne motywy na puzzlach, dzięki zastosowaniu struktury naturalnego lnu; części odporne na zginanie; wyprodukowane z materiałów ekologicznych; tekturowe, barwne opakowanie. Wymiary: 22,2 x 16 x 4,5 cm. Wiek: od 2,5 roku.

Cena, opinie, recenzja, najlepsza cena

Jeżeli zakupiłeś ten produkt – Puzzle 3x6el Zwierzaki – Ravensburger, koniecznie daj znać w komentarzu, co o nim sądzisz…
Nazwa: Puzzle 3x6el Zwierzaki – Ravensburger Producent: RAVENSBURGER Kod Producenta: PU-9422 EAN: 4005556065714 Kategoria: PUZZLE / PUZZLE DO 100 EL.

Dodaj komentarz

Wróć do góry