Clementoni Puzzle 30el Miarka Disney Animal Friends – CLEMENTONI

SKU: c4ee8f5d1188 Kategorie: ,

Opis

Puzzle – Miarka 30 elementów CLEMENTONI – Disney Animal Puzzle – Miarka 30 elementów firmy CLEMENTONI z wizerunkiem uroczych zwierzaków bajek Disney. To idealny prezent dla dziewczynki i prezent chłopca w wieku od 3 lat i starszych. Ułożone puzzle, po zawieszeniu na ścianie stają się miarką dla rosnącego dziecka. Zapisz daty i obserwuj jak rośnie dziecko. W opakowaniu znajdziesz klej i szpatułkę. Wymiary ułożonych puzzli: 118 x 21 cm Wymiary pudełka: 37 x 28,1 x 55, cm Clementoni – włoska firma z branży zabawek założona przez Mario Clementoniego w 1963r. Od ponad 50 lat marka znana jest z zabawek kreatywnych, puzzli, zabawek dla najmłodszych. Clementoni wspiera rozwój dzieci za pomocą języka, który najmłodsi znają najlepiej – przez zabawę. Clementoni to: puzzle, gry, laboratoria, zestawy do poznawania tajników mechaniki, eksperymenty, niesamowite zestawy edukacyjne, oraz szeroki wybór zabawek dydaktycznych, opartych na metodach Montessori.

Cena, opinie, recenzja, najlepsza cena

Jeżeli zakupiłeś ten produkt – Clementoni Puzzle 30el Miarka Disney Animal Friends, koniecznie daj znać w komentarzu, co o nim sądzisz…
Nazwa: Clementoni Puzzle 30el Miarka Disney Animal Friends Producent: CLEMENTONI Kod Producenta: PU-9192 EAN: 8005125203352 Kategoria: PUZZLE / PUZZLE DO 100 EL.

Dodaj komentarz

Wróć do góry