Clementoni Puzzle 104el Magiczne królestwo – CLEMENTONI

SKU: c9edfa1f63fd Kategorie: ,

Opis

Puzzle 104 elementy SuperColor CLEMENTONI – Magiczne królestwo Puzzle 104 elementy firmy CLEMENTONI z wizerunkiem bajkowego królestwa i kroczącego na koniu dzielnego rycerza. To idealny prezent dla dziewczynki  i prezent dla chłopca w wieku od 6 lat i starszych. Puzzle Clementoni to wspaniała rozrywka dla całej rodziny! Wymiary ułożonych puzzli: 48,5 x 33,5 cm Wymiary pudełka: 34,3 x 24,9 x 3,5 cm  SuperColor CLEMENTONI towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Clementoni – włoska firma z branży zabawek założona przez Mario Clementoniego w 1963r. Od ponad 50 lat marka znana jest z zabawek kreatywnych, puzzli, zabawek dla najmłodszych. Clementoni wspiera rozwój dzieci za pomocą języka, który najmłodsi znają najlepiej – przez zabawę. Clementoni to: puzzle, gry, laboratoria, zestawy do poznawania tajników mechaniki, eksperymenty, niesamowite zestawy edukacyjne, oraz szeroki wybór zabawek dydaktycznych, opartych na metodach Montessori.

Cena, opinie, recenzja, najlepsza cena

Jeżeli zakupiłeś ten produkt – Clementoni Puzzle 104el Magiczne królestwo, koniecznie daj znać w komentarzu, co o nim sądzisz…
Nazwa: Clementoni Puzzle 104el Magiczne królestwo Producent: CLEMENTONI Kod Producenta: PU-8741 EAN: 8005125271139 Kategoria: PUZZLE / PUZZLE 101 – 500 EL.

Dodaj komentarz

Wróć do góry