Puzzle 88el Jestem przedszkolakiem – Nasza Księgarnia – NASZA KSIĘGARNIA

SKU: 5f4389c56f93 Kategorie: ,

Opis

W Słonecznym Przedszkolu jest zawsze wesoło. Tu się bawimy i uczymy. Ignaś lubi grać w piłkę, Maks jest specjalistą od dinozaurów, z Krzysiem, moim ulubionym kolegą, wciąż robimy jakieś kawały. Zosia z kolei wiecznie coś gubi, a Wiktoria przebiera się za księżniczkę Nawet mały Aleks zostawia czasem swoją poduszkę bezpieczeństwa i do nas dołącza. Poza panią Anią, wychowawczynią, są jeszcze pan Marcel i jego pies Bazyl. Dbamy też o kotkę Felkę – psotnica ciągle się chowa, a my jej szukamy. Ułóżcie puzzle i zobaczcie, jakie przygody nas czekają. Piękna ilustracja autorstwa Przemysława Liputa, znanego z lubianej przez dzieci książki „Rok w przedszkolu”, podzielona została na 88 elementów. Po ich ułożeniu powstaje obrazek o wymiarach 47 x 33 cm. Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Wyprodukowano w Polsce.

Cena, opinie, recenzja, najlepsza cena

Jeżeli zakupiłeś ten produkt – Puzzle 88el Jestem przedszkolakiem – Nasza Księgarnia, koniecznie daj znać w komentarzu, co o nim sądzisz…
Nazwa: Puzzle 88el Jestem przedszkolakiem – Nasza Księgarnia Producent: NASZA KSIĘGARNIA Kod Producenta: PU-8888 EAN: 5902719474422 Kategoria: PUZZLE / PUZZLE DO 100 EL.

Dodaj komentarz

Wróć do góry