Puzzle 3x49el Elsa, Anna i Olaf RAVENSBURGER – RAVENSBURGER

SKU: 9976aaad8e60 Kategorie: ,

Opis

Puzzle 3w1 – Anna, Elsa i Olaf Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności jak logiczne myślenie, cierpliwość oraz spostrzegawczość, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Puzzle dla dzieci Ravensburger składają się z 3 układanek po 49 elementów z ulubionymi bohaterami z bajki Kraina Lodu. Zawartość i cechy zestawu: 3 układanki z motywem bajki Kraina Lodu Ilość elementów: 49 elementów; Różnorodność kształtów dzięki ręcznie wykonanej sztancy; Idealnie dopasowane puzzle do wieku dziecka; Wyraźne motywy na puzzlach dzięki zastosowaniu struktury naturalnego lnu; Części odporne na zginanie.   Wielkość obrazka po ułożeniu: 21 x 21 cm. Wiek: 5+.

Cena, opinie, recenzja, najlepsza cena

Jeżeli zakupiłeś ten produkt – Puzzle 3x49el Elsa, Anna i Olaf RAVENSBURGER, koniecznie daj znać w komentarzu, co o nim sądzisz…
Nazwa: Puzzle 3x49el Elsa, Anna i Olaf RAVENSBURGER Producent: RAVENSBURGER Kod Producenta: PU-4722 EAN: 4005556092697 Kategoria: PUZZLE / PUZZLE DO 100 EL.

Dodaj komentarz

Wróć do góry