Puzzle 33el Strażak Sam – Ravensburger – RAVENSBURGER

SKU: 68837ed8e639 Kategorie: ,

Opis

Puzzle ramkowe Strażak Sam Puzzle w ramce Ravensburger składają się z jednej 33 elementowej układanki, przedstawiającej głównego bohatera znanej bajki Strażak Sam wraz z jego przyjaciółmi z drużyny. Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności jak logiczne myślenie, cierpliwość oraz spostrzegawczość, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Zawartość i cechy zestawu: Obrazek z motywem z bajki Strażak Sam w ramce; Ilość elementów: 33 elementy; Różnorodność kształtów dzięki ręcznie wykonanej sztancy; Idealnie dopasowane puzzle do wieku dziecka; Wyraźne motywy na puzzlach dzięki zastosowaniu struktury naturalnego lnu; Części odporne na zginanie. Wiek: 4+.

Cena, opinie, recenzja, najlepsza cena

Jeżeli zakupiłeś ten produkt – Puzzle 33el Strażak Sam – Ravensburger, koniecznie daj znać w komentarzu, co o nim sądzisz…
Nazwa: Puzzle 33el Strażak Sam – Ravensburger Producent: RAVENSBURGER Kod Producenta: PU-6317 EAN: 4005556061143 Kategoria: PUZZLE / PUZZLE DO 100 EL.

Dodaj komentarz

Wróć do góry